Veebilehe loomine

Veebilehe loomine tööriist

Veebisaidi loomine võib olla lihtne.

Looge ise professionaalne veebisait lihtsalt kasutatava veebisaidi koostaja abil. Saate valida mitme kujundusvaliku vahel, redigeerida veebisaidi tekste, fotosid, menüüelemente. Kõik veebisaidi teemad on responsiivse kujundusega (toetab laua- ja mobiiliversioone), teie veebisait kohandub seadme (arvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) ekraani suurusega.

Veebisaidi koostaja toetab paljusid mooduleid: pildigalerii, Google Maps, kontaktivorm, sotsiaalmeedia lingid jne.

Näide loodud veebisaidist:

Website Builder


Veebilehe koostajat pakutakse meie klientidele, kes kasutavad veebimajutus, tasuta. Kui soovite veebisaidi loomise tööriista proovida, palun meiega ühendust.

Installatron CMS-i automaatne installimine ja haldamine

Installatron on tööriist, mis võimaldab ühe klõpsuga automaatselt installida paljusid populaarsemaid CMS-e: WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, phpBB jne.

Installatron tööriist muudab WordPress sisuhaldussüsteemi varundamise lihtsaks. Varukoopiaid saab salvestada kaugserverisse.

Installatron tööriist teavitab teid teie WordPress sisuhaldussüsteemi uuendustest ja võimaldab teil oma WordPressi süsteemi ühe klõpsuga värskendada.

Toetatud on ka WordPress saidi kloonimise, testimise ja lavastuse funktsioonid. Kodulehe uuendusi või arendust saab teha testkeskkonnas. Kui värskendused on lõpetatud, saab muudatused üles laadida põhisaidile.

Installatron


Installatroni tööriist on meie klientidele, kes kasutavad veebimajutus, tasuta. Kui soovite Installatroni tööriista proovida, palun meiega ühendust.
© 2005-2024 Universaalsed lahendused